Dünyanın ana rahminde, milyarlarca yılda oluşan yapısı, rengi ve dokusuyla, uygarlık tarihimizin baş ürünü; insanoğlunu dış etkilerden koruyan, ateşten dahi önce tanıştığımız, taş.
Yapı içi iklimleri düzenledi, klima oldu. Yıllarca yapısal özelliğini korudu, sevgiyle, zarafetiyle parladı, ışık oldu. Anıt oldu, sanat oldu, egemenliğin sembolü oldu, geçmişten geleceğe tanık oldu ama yok olmadı; tarih oldu.

O yüzden; ne taş terk etti insanı, ne de insan taşı...

Erkılıç Mermer’in temelleri 1986 yılında Mustafa ve Kemal Kılıç tarafından atıldı. Kurulduğu günden bu yana sektörün her alanında faaliyet gösteren, iş kalitesi ve prensipleriyle sektörün her zaman bir adım önünde yürüyen Erkılıç Mermer, kurumsal ve teknolojik olarak durmaksızın gelişmeye ve büyümeye devam ediyor.
Hem kendi üretimi, hem de başka ocaklardan temin edilen farklı renk ve dokudaki blokları üretim tesislerinde ustalıkla işleyen Erkılıç Mermer, imal edilen plaka, ebatlı malzeme ve fayans gibi ürünleri, iç ve dış pazara sunmaktadır. Uzman teknik kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışı birçok projeye mermer uygulama çözüm ortağı olan Erkılıç Mermer, bu birliktelikleri hala sürdürmektedir.
Kurucumuz Mustafa Kılıç'ın kurumsal felsefemizin en üstüne yerleştirdiği “iş ahlakı ve işini doğru yapma” prensiplerine bağlılığımız kesintisiz devam edecektir.

© 2020 ERKILIÇ MERMER